Retro´s Steakhouse v Ústí nad Labem

Máte chuť na pořádný steak? Navštivte první americký Steakhouse v Ústí nad Labem, zaměřený na steaky a burgery připravené podle amerických receptur. Retro´s Steakhouse vznikl s myšlenkou, nabídnout našim zákazníkům možnost ochutnat pořádný kvalitní steak za přijatelnou cenu. Již 3 roky nabízíme našim zákazníkům dobré jídlo v americkém stylu.

U nás dostanete:

  • pořádný kus masa
  • ojedinělý způsob přípravy pokrmů na přírodním grilu
  • maso je vždy čerstvé
  • steaky servírujeme na vyhřátém talíři

Při přípravě všech pokrmů jsou používány pouze čerstvé a originální suroviny, což zaručuje jejich nejvyšší kvalitu a pravou chuť.

V letních měsících si můžete vychutnat steaky a burgery na terase na čerstvém vzduchu v centru města Ústí nad Labem.

Dejte si pořádný kus masa

V Retro´s Steakhouse je to hlavně o masu. Připravujeme maso dovážené na objednávku z USA nebo Německa. Jedná se o maso mladých volků z výběrových plemen chovaných přírodním způsobem bez umělého dokrmování. Steakové maso z takto chovaného dobytka je křehké, šťavnaté a ideální pro využití v kuchyni.

Klademe důraz na čerstvost a zásadně nepoužíváme žádné náhražky a dochucovadla! Kořeníme pouze solí, pepřem a bylinkami, díky tomu pořádně vynikne chuť masa a burgrů. V našem Steakhouse připravíme šťavnaté americké steaky dle přání zákazníka a vždy na vyhřátém talíři.

Vedle šťavnatých hovězích steaků nabízí Steakhouse také kuřecí, vepřové a steaky z lososa. K tomu chutné, čerstvé zeleninové saláty, různé přílohy k masům, omáčky a dezerty.

Uspořádejte oslavu s přáteli v americkém stylu

Hledáte-li gurmánský zážitek, cenově přijatelné menu je Retro´s Steakhouse ta pravá restaurace pro Vás a Vaše přátele. Oslavu Vám připravíme na míru.

Pořádáme oslavy, promoce, večírky a párty.

Velmi se těšíme na Vaši návštěvu!

Retro´s Steakhouse - Ústí nad Labem

Jídelní lístek
Chcete rezervaci?

Masarykova 226
Ústí nad Labem

tel : +420 775 212 759

Navštivte nás na našem facebookovém profilu a staňte se našimi přáteli . . . Facebook STEAKHOUSE RETROS