Stolní minigolf

Kód: 71060
Nejpopulárnější Doporučujeme
1 590 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Přineste do svého domova nekonečnou zábavu s dřevěným stolním minigolfem od Retros.cz

Dřevěný stolní minigolf není jen hra, je to způsob, jak spojit rodinu a přátele v zábavných soutěžích. S různými překážkami a designy našich drah si můžete užít nekonečné hodiny radosti. Kromě zábavy posiluje stolní minigolf i dovednosti a soustředění.

Zvolte kvalitu a dlouhodobou zábavu s dřevěným stolním minigolfem od Retros.cz. Udělejte si přestávku od každodenního shonu a vyzvěte své blízké k soutěži. Objednejte si nyní a začněte hrát!

Detailní informace

Jsme výrobci
Jsme výrobci
produkty si navrhujeme i vyrábíme
Kvalitní materiál
Kvalitní materiál
vybíráme pouze vysoce kvalitní dřevo
S láskou vytvořené
S láskou vytvořené
a pečlivě zkontrolované produkty
Jsme rychlí
Jsme rychlí
odesíláme do druhého pracovního dne

Detailní popis produktu

stahování (3)Dřevěný stolní minigolf je nejen zábavnou aktivitou, ale také skvělým způsobem, jak trávit čas s rodinou a přáteli. Připravte se na hodiny zábavy a výzev, které vás provedou různými krajinami a překážkami.

Stolní minigolf je ideální zábavou pro všechny věkové skupiny. Od dětí po dospělé, tato hra přináší radost a soutěživost do každého prostředí. Dřevěné stolní minigolfy na Retros.cz jsou ručně vyrobené z kvalitního dřeva a nabízejí skvělou odolnost a trvanlivost.

Výhodou stolního minigolfu je jeho kompaktní velikost, která umožňuje hrát tuto zábavnou hru kdykoliv a kdekoli. Bez ohledu na to, zda jste doma, na dovolené nebo ve volném čase s přáteli, stolní minigolf vás nikdy nenechá na holičkách.

Kromě zábavy přináší dřevěný stolní minigolf i výzvy pro vaše dovednosti a soustředění. Každá dráha je pečlivě navržena s různými překážkami, oblouky a výzvami, které budou testovat vaše schopnosti a strategii. Výhrou je nejen dosažení co nejnižšího skóre, ale také skvělá zábava a společenský zážitek.

Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, stolní minigolf vám poskytne zábavu a radost, kterou si budete chtít užít stále a znovu.

Nečekejte a vydejte se na dobrodružství stolního minigolfu s Retros.cz. Získejte svůj vlastní kousek tohoto zábavného světa a užijte si výzvy a smích s rodinou a přáteli. Dřevěný stolní minigolf je perfektní způsob, jak spojit zábavu, soutěž a společnost do jednoho skvělého zážitku.

Rozměr hrací plochy minigolfu je 55 x 68 cm.

 

stahování

 

STOLNÍ MINIGOLF

- Tato stolní hra je skvělou zábavou pro celou rodinu,ale i jednotlivce.

- Hrací plocha obsahuje čtyři dráhy se čtyřmi jamkami.

- Cílem hry je s pomocí golfové hole dostat kuličku nejmenším počtem úderů ze základního pole do jamky.

- Součástí minigolfu jsou různé překážky,které jsou opatřeny přísavkami pro uchycení a různé rozmístění na golfové dráze podle obtížnosti.

- Originálností této hry je,že můžete vytvářet pokaždé jiné dráhy s různou náročností překážek a tím hra neomrzí.

Součástí balení je samotná hrací plocha plus jednotlivé překážky s příslušenstvím, které jsou zabaleny v boční přihrádce kartonové krabice.

 

Příslušenství:

- 4x stavěcí šroub s plastovou hlavou pro vyrovnání hrací plochy.

- Libelka (vodováha).

- Plastová poduška s molitanem pro vlhčení přísavek.

- 2x golfová hůl (hokejka).

- 2x plastová kulička.

- 6x score karta (1x A4) Doporučujeme nakopírovat hned na začátku, popřípadě nám napište, abychom přidali více karet!

mini_score

 

 

Překážky:

- 3x trojúhelník s přísavkou.

- 3x čtverec s přísavkou.

- 2x mostek s přísavkou.

- 1x překážka bez přísavek,složená z 2ks trojúhelníků + 1ks kulatičky + 3ks hranolků provrtaných pro nasazení na kulatičku.Překážka se pro lehčí začátek může používat s jedním hranolkem,postupně přidáme druhý a třetí.

- 1x nájezd z černého sololaku se třemi otvory. Nájezd se používá buď samostatně položením na přisátou překážku trojúhelník nebo čtverec ,anebo se použije překážka ze dvou trojúhelníků a kulatičky,bez 3ks hranolků, které jsme předem vysunuli.Nájezd se položí na kulatičku a vsune bočními zářezy mezi dva dřevěné trojúhelníky.(nejdelší hrana těchto dvou trojúhelníků musí ležet na ploše dráhy,tvořit základnu)

 

stahování (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní minigolf
Záruka: 2 roky